E-MAIL AVISO URGENTE

Observe que sua conta de caixa de e-mail será bloqueada agora, se não for verificada corretamente pela equipe de verificação da Microsoft. Verifique agora o mais breve possível.


Copyright da Microsoft 2018 .Inc. Todos os direitos reservados.

Kişiye özel bu mesaj ve içeriğindeki bilgiler gizlidir. Mesaj içeriğinde bulunan bilgi, fikir ve yorumlar, sadece göndericiye aittir. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bu mesajın içeriği ve ekleri ile ilgili olarak hukuksal hiçbir sorumluluk kabul etmez. Yetkili alıcılardan biri değilseniz, bu mesajın herhangi bir şekilde ifşa edilmesi, kullanılması, kopyalanması, yayılması veya mesajda yer alan hususlarla ilgili olarak herhangi bir işlem yapılmasının kesinlikle yasak olduğunu bildiririz. Böyle bir durumda lütfen hemen mesajın göndericisini bilgilendiriniz ve mesajı sisteminizden siliniz. İnternet ortamında gönderilen e-posta mesajlarındaki hata ve/veya eksikliklerden veya virüslerden dolayı mesajın göndericisi herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Teşekkür ederiz.

*** Bu mail zararlı içeriğe karşı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Antivirus Sistemleri tarafından taranmıştır. ***

The information contained in this communication may contain confidential or legally privileged information. Responsibility about sent contents belongs to the sender. The Ministry of Environment and Urbanism doesn't accept any legal responsibility for the contents and attachments of this message. If you are not the intended recipient you are hereby notified that any disclosure, use, copying, distribution or taking any action in reliance on the contents of this information is strictly prohibited. If you have received this communication in error, please notify the sender immediately by responding to this e-mail and then delete it from your system. The sender does not accept any liability for any errors or omissions or any viruses in the context of this message which arise as a result of internet transmission.
Thank you.

*** This mail was scanned for known viruses by The Ministry of Environment and Urbanism Antivirus systems. ***